Zakończone Projekty

Zakończone akcje i projekty:

1) Akcja: 1% podatku dla Wojtusia Wojtasika

FUNDACJA NIE MA CZASU w okresie od 14.01.2016r. do 30.04.2016r. zorganizowała akcję - przekazania 1% podatku za pośrednictwem Kancelarii Usług Księgowych A. Skalska na konto KRS 0000 274 785, tj. kwotę pieniężną w wysokości 1045,70 zł na leczenie Wojtusia.

2) Akcja: POMOC DLA ESTERY MORAWSKIEJ

Zorganizowaliśmy:

- zbiórkę nakrętek i makulatury dla Estery podczas I dnia wiosny,

- zbiórki pieniężne - zbiórka świąteczna,

- akcję przekazania 1% podatku za pośrednictwem Kancelarii Usług Księgowych A. Skalska na konto Fundacji "Zdążyć z Pomocą" KRS 00000 37904, tj. kwotę pieniężną w wysokości 1932,80 zł. W roku 2017 z bezpłatnego wypełnienia zeznania rocznego w Kancelarii skorzystało 29 osób.

Zgromadzone środki zostały przekazane rodzicom naszej podopiecznej.

3) Akcja: POMOC DLA OLIWII GOTWALD

Wspieraliśmy Oliwię, organizując:

- kiermasz wielkanocny w Szkole Podstawowej Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim,

- zbiórki w szkołach,

- zbiórkę pieniężną oraz kiermasz podczas III Nocnego Półmaratonu Piotrkowskiego Wielu Kultur,

- zbiórkę pieniężną podczas wystawy fotograficznej Jullii Kołowrotkiewicz.

4) Akcja: POMOC DLA MARYSI KRAK

Wspieraliśmy Marysię, organizując:

- zbiórkę publiczną podczas Biegu po zdrowie dla Marysi KRAK 16.09.2017 r.

5) Akcja: POMOC DLA DOROTY SIEŃ

Wspieraliśmy Panią Dorotkę, organizując:

- Bożonarodzeniowy Koncert Charytatywny 2017 15.12.2017 r. (koncert, kiermasz, pokaz baniek mydlanych, zbiórka publiczna - wyniki tutaj)