Aktualne projekty prowadzone przez Fundację Nie Ma Czasu

Fundacja Nie Ma Czasu aktualnie prowadzi projekty:

1) Bezpłatne porady dla chorych na nowotwór oraz niepełnosprawnych

Jak skorzystać z ulgi rehabilitacyjnej w rozliczeniu rocznym? Jak odliczyć leki? Skontaktuj się z nami, pomożemy.

2) Bezpłatne wypełnianie zeznań rocznych dla chorych oraz niepełnosprawnych

Osoby chore oraz niepełnosprawne mogą skorzystać z darmowej pomocy w wypełnianiu zeznań rocznych. Wypełnimy PITa za Ciebie (dzięki Kancelaria Usług Księgowych A.Skalska)

3) Wortal internetowy - wszystko o raku jelita grubego

Prowadzimy w ramach fundacji wortal internetowy, gdzie znajdziecie informacje o profilaktyce, leczeniu i wsparciu osób chorych. Zbieramy dla Was cenne informacje, aby zaoszczędzić Wam czasu, tak potrzebnego na leczenie.

4) Akcja POMOC DLA OLIWII GOTWALD

Organizujemy zbiórkę pieniężną na leczenie i rehabilitację Oliwii Gotwald. 12-letnia dziewczynka została zakwalifikowana do chemioterapii, ponieważ rozpoznano u niej mięsaka Ewinga.

5) Akcja POMOC DLA MARYSI KRAK

Organizujemy zbiórkę pieniężną na leczenie i rehabilitację Marysi Krak. Dziewczynka choruje na dziecięce porażenie mózgowe.

6) Akcja POMOC DLA DOROTY SIEŃ

Organizujemy zbiórkę pieniężną na leczenie Doroty Sień. Pani Dorota zmaga się z rozsianym nowotworem piersi.

Co już zrobiliśmy sprawdź w zakładce ZAKOŃCZONE PROJEKTY.