Chcę pomóc

Jak możesz pomóc w ramach działalności FUNDACJI NIE MA CZASU:

1) Wolontariat

Skontaktuj się z nami, a znajdziemy dla Ciebie zadanie, dzięki któremu pomożesz innemu człowiekowi.

2) Podziel się tym co wiesz

Posiadasz informacje, materiały, publikujesz lub posiadasz wiedzę z zakresu materii raka jelita grubego, którą chciałbyś się podzielić z innymi. Skontaktuj się z nami - opublikujemy w naszym wortalu, chętnie skorzystamy z Twojej pomocy. Dla chorych mogą one być bezcennym źródłem informacji.

3) Podziel się tym co masz

Możesz dokonać wpłaty na konto fundacji, wskazując cel. Przekażemy środki pieniężne bądź