Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in /home/fundacja/public_html/libraries/joomla/session/handler/joomla.php on line 46
Młodzież wspiera Marysię Krak!

Witaj

Witaj na stronie Fundacji Nie Ma Czasu! Znajdziesz tu wiele istotnych informacji na temat nowotworu jelita grubego. Ty także możesz pomóc ...

Klasa I F z II Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim realizuje projekt organizowany przez Centrum Edukacji Obywatelskiej ( ścieżka„Udostępnij to!”), którego celem jest przeprowadzenie zbiórki na wybrany cel.

Wraz z pomocą wychowawczyni ( P. Lidii Chęcińskiej - nauczycielem oraz opiekunem wolontariatu II LO) uczniowie klasy I F zaplanowali akcję charytatywną, mającą na celu pomoc Marysi Krak i Aleksandrowi Suskiemu.

Należy przytoczyć, że I F to klasa z rozszerzeniem w zakresie biologia i chemia, zatem są wśród uczniów przyszli lekarze, rehabilitanci i farmaceuci. Jak wiadomo w tych profesjach empatia i inteligencja emocjonalna są bezcenne. Młodzież, pragnie również pokazać, że pomaganie innym może być działaniem pełnym energii i pasji, radości i poczucia satysfakcji.

Jako fundacji, jest nam niezmiernie miło, że młodzież zdecydowała o wspieraniu naszej podopiecznej - Marysi Krak! Jak podkreślają uczniowie, chcieliby dać szansę Marysi na rozwijanie swoich pasji, zdobywanie doświadczeń i czerpanie z życia, jak najwięcej.

Młodzież, prowadzi projekt pomocy w sieci o nazwie POMAGAJ- UŚMIECH DAWAJ - DLA MARYSI!
Dostępny pod adresem: https://pomagamy.im/pomagaj-usmiech-dawaj-dla-Marysi
To zbiórka pieniężna na leczenie i rehabilitację Marysi, z wykorzystaniem m.in. platform społecznościowych.

Na wskazanej stronie, możecie dokonać wpłat, a także sprawdzić aktualny stan zbiórki (zgromadzone środki, wpłaty oraz termin końcowy zbiórki).

Młodzież z IF zorganizowała również w swojej szkole kiermasz przedświąteczny, a zebrane środki przekażą na pomoc dzieciom. Zachęcają także rówieśników do pomocy w zbiórce. W styczniu planują również koncert podsumowujący całą akcję.

Serdecznie gratulujemy podjęcia tej charytatywnej inicjatywy. Dziękujemy gorąco za Wasze chęci oraz szerzenie ideii wolontariatu wśród piotrkowskiej młodzieży. Życzymy Wam dalszych sukcesów zarówno w nauce jak i dalszej pracy charytatywnej.