Dziękujemy Wam serdecznie za udział

Bardzo miło wspominamy Bożonarodzeniowy Koncert Charytatywny dla Doroty Sień! Tego dnia dumnie wspieraliśmy Panią Dorotkę. Pełna sala, wspaniali artyści oraz niesamowita i wzruszająca atmosfera. Dziękujemy!

To było wydarzenie, które na długo zapadnie nam w pamięć. W tym świątecznym okresie, postaraliśmy się o chwilę refleksji i nostalgii a także szczęścia i radości. Jesteśmy wdzięczni za okazane przez Was - Uczestnicy wsparcie oraz pomoc. Macie ogromne serduszka!

Podczas Bożonarodzeniowego Koncertu Charytatywnego w dniu 15 grudnia 2017r. zebraliśmy na leczenie Pani Dorotki łączną kwotę 7 344,30 zł (do puszek). Byliście bardzo hojni! A wpłaty nadal spływają.

Rekordową kwotę tego dnia, zebrały nasze wolontariuszki podczas kiermaszu. W puszce Alicji i Julki Heinzel znalazło się 2899,06 zł! Gratulujemy i dziękujemy za wsparcie. Przypominamy, że prace które Państwo nabyliście to autorskie projekty Alicji Heinzel, które wykonywała wraz z dziećmi ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Piotrkowie. Znajdowały się na kiermaszu także prace Julii i Justyny Mike, Izabeli Kozieł, Bogumiły Filipek, Agaty Goski oraz Kingi Sołtysiak- Włuki i Pani Anny Włuki.

Dziękujemy serdecznie także członkom Koła Przyjaciół Harcerstwa przy Piotrkowskim Szczepie ZHR OPOKA za zaangażowanie oraz pomoc.

Naszym wspaniałym Wolontariuszom oraz przyjaciołom za cudowne wypieki.

Podziękowania szczególne za pokaz balonowy - Balonowym Animacjom, dzięki Wam było kolorowo, a najmłodsi uczestnicy szczęśliwi ( z niecierpliwością wyczekujący pokazu bańkowego). :)

Wyrazy szczerego uznania za zaangażowanie i profesjonalne wsparcie akcji charytatywnej kierujemy do Pani Małgorzaty Kowalczyk ze Stowarzyszenia Rozwoju Przez Sztukę TRAKT oraz prowadzącej koncert - Pani Agnieszki Warchulińskiej. Serdecznie dziękujemy za współpracę!

Gorące podziękowania dla artystów, którzy dzięki wielkim serduszkom zechcieli wzbogacić swoimi występami Bożonarodzeniowy Koncert Charytatywny dla Doroty Sień. Dziękujemy za występy i emocje!!!

Przypomnijmy raz jeszcze: Magdalena Gumulec, Marcin Januszkiewicz, Katarzyna Jarszak, Anna Majewska-Owczarek, Agata Michalska, Aleksandra Przybył, Magdalena Sień, zespół BEZNUT, zespół MAYEWSKA, CHÓR CORO DESICO i akompaniatorzy: Michał Makagon, Piotr Grzelak.

No i wspaniały Paweł Robaszek z BALONOWYCH ANIMACJI ... Było pięknie!

Dziękujemy serdecznie wszystkim darczyńcom i sponsorom akcji (SZKŁO-DEKOR, FH MASTER, BALONOWE ANIMACJE).