Fundacja Nie Ma Czasu w Pioma Sp. z o.o.

28 lipca 2017 r. gościliśmy w siedzibie PIOMA Sp. z o.o. w Piotrkowie Trybunalskim. To duża piotrkowska spółka, należąca do grupy kapitałowej Polska Grupa Odlewnicza S.A - polskiego potentata producentów odlewów ze stopów.

Jak pamiętacie, podczas III Nocnego Półmaratonu Piotrkowskiego Pioma była sponsorem akcji "Drużyna Laury", wspierając naszą podopieczną.
Na lipcowym spotkaniu zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez Prezesa Zarządu spółki Pioma sp. z o.o. - Rafała Kanię oraz Marketing Manager P