28 lipca 2017 r. gościliśmy w siedzibie PIOMA Sp. z o.o. w Piotrkowie Trybunalskim. To duża piotrkowska spółka, należąca do grupy kapitałowej Polska Grupa Odlewnicza S.A - polskiego potentata producentów odlewów ze stopów.

Jak pamiętacie, podczas III Nocnego Półmaratonu Piotrkowskiego Pioma była sponsorem akcji "Drużyna Laury", wspierając naszą podopieczną.
Na lipcowym spotkaniu zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez Prezesa Zarządu spółki Pioma sp. z o.o. - Rafała Kanię oraz Marketing Manager PGO S.A. - Ewelinę Neskę. Podsumowaliśmy oczywiście akcję "Drużyna Laury".

Składaliśmy podziękowania za wspaniałą współpracę oraz perfekcyjne przygotowanie akcji.
Ogromną niespodzianką było docenienie przez sponsora naszych fantastycznych wolontariuszy! Działali bardzo aktywnie podczas półmaratonu i całym sercem zaangażowali się w pomoc dla Oliwii Gotwald. Wolontariusze zostali nagrodzeni brawami oraz ... prezentami!

Oliwia wraz z bliskimi otrzymała również najlepsze życzenia szybkiego powrotu do zdrowia oraz wyrazy wsparcia od pracowników i zarządu Pioma Odlewnia spółka z o.o. w Piotrkowie Trybunalskim.

Serdecznie raz jeszcze dziękujemy za spotkanie, niespodzianki oraz całą współpracę! Mieliśmy ogromną przyjemność pomagać w pięknym stylu Oliwii, a o takim wsparciu nawet nie marzyliśmy!