Kiermasz Wielkanocny

Dnia 4 kwietnia 2017 roku w Szkole Podstawowej Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim ruszył KIERMASZ WIELKANOCNY. Kwota zebrana podczas zbiórki w całości zostanie przekazana na leczenie Oliwii Gotwald. Oliwia jest uczennicą VI klasy SP Nr 2. Uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami dumnie wspierają Oliwkę. Każdy wrzucający do skarbonki, otrzyma ozdobę wielkanocną.

Na kiermaszu znajdziecie ozdoby wielkanocne HAND MADE: obrazy, karty wielkanocne, stroiki, butelki, zawieszki, wianki, jajeczka itp. Wszystkie dzieła zostały wykonane ręcznie, z dbałością o szczegóły.

Autorkami prac są: Julia i Justyna Mike, Izabela Kozieł, Bogumiła Filipek, Agata Go