Witaj

Witaj na stronie Fundacji Nie Ma Czasu! Znajdziesz tu wiele istotnych informacji na temat nowotworu jelita grubego. Ty także możesz pomóc ...

Serdecznie zapraszamy na wystawę fotograficzną prac autorstwa Julii Kołowrotkiewicz! Julia rozwijając swoją pasję, postanowiła wesprzeć w walce z chorobą - Oliwię Gotwald.

Zarówno pierwotne (Pseudomyxoma, Mesothelioma), jak i wtórne nowotwory otrzewnej (przerzuty raka jelita grubego, raka jajnika, raka żołądka i in.) pozostają jednym z największych wyzwań dla onkologów z powodu trudności we wczesnym rozpoznaniu, zajęcia dużej powierzchni, konieczności wykonania rozległych operacji chirurgicznych oraz ograniczonej skuteczności chemioterapii systemowej, gdyż nowotwory wytwarzające śluz oraz przerzuty na powierzchni otrzewnej są stosunkowo oporne na cytostatyki podawane dożylnie ze względu na ich skąpe unaczynienie oraz barierę krew-otrzewna.

Serdecznie zapraszamy na Bożonarodzeniowy Koncert Charytatywny, organizowany przez FUNDACJĘ NIE MA CZASU, na rzecz naszej Podopiecznej - Pani Doroty Sień. W programie: występy artystów, kiermasz świąteczny, poczęstunek, zbiórka publiczna! Koncert odbędzie się w sali widowiskowo-teatralnej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim. WSTĘP WOLNY!!!

Klasa I F z II Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim realizuje projekt organizowany przez Centrum Edukacji Obywatelskiej ( ścieżka„Udostępnij to!”), którego celem jest przeprowadzenie zbiórki na wybrany cel.

Jak wynika z raportu PwC „Badania kliniczne w Polsce", od 2009 r. do 2014 r. liczba prowadzonych w Polsce badań klinicznych spadła o 10 proc., co przekłada się też na zmniejszenie liczby pacjentów, którzy uzyskali dostęp do najbardziej innowacyjnych leków. Aktualnie w Polsce trudno prowadzić badania kliniczne.

Bardzo miło wspominamy Bożonarodzeniowy Koncert Charytatywny dla Doroty Sień! Tego dnia dumnie wspieraliśmy Panią Dorotkę. Pełna sala, wspaniali artyści oraz niesamowita i wzruszająca atmosfera. Dziękujemy!

FUNDACJA NIE MA CZASU zaprasza serdecznie na Multimaraton dla naszej podopiecznej Marysi Krak. Rodzice wraz ze Stowarzyszeniem "Pokolenie IDEA" organizują BIEG PO ZDROWIE MARYSI!

Podkategorie